Kafar to marka założona w 2015r. przez grupę zaprzyjaźnionych baristów. Sercem projektu jest palarnia kawy specialty, która napędza pozostałe działania takie jak szkolenia, warsztaty i obsługę imprez plenerowych. Precyzyjnie selekcjonujemy sprowadzane ziarno, aby w naszej ofercie znalazły się kawy najwyższej jakości, pozyskiwane w sposób moralny, z poszanowaniem praw lokalnych społeczeństw.

 

 

 

Paweł Siemaszko

Współwłaściciel palarni, roaster, realizuje swoje marzenie o byciu pracownikiem biurowym, twórca i właściciel marki AkVo – system filtracji wody, które umożliwiają projektowanie jej składu. filtracji wody. W wolnych chwilach lubi serwisować ekspresy oraz prowadzić Kafo Kawiarnię – gdzie to wszystko się zaczęło.

Adam Laska

Współwłaściciel palarni, roaster, odpowiada za QC i sprowadzanie zielonego surowca, prowadzi szkolenia oraz warsztaty. Jako Arabica Q-grader jest bezlitosny dla niedoskonałości surowca i nieudanych wypałów. Z racji swojego stanowiska najczęściej pija kawę z fusami. Poza tym jest coraz bardziej znanym Youtuberem i świetnym kolarzem.

Błażej Walczykiewicz

Współwłaściciel palarni, sędzia, trener, najlepszy konsultant. Także Arabica Q-grader, a więc tak jak Adam, odpowiedzialny jest za QC. Błażej stworzył także Coffee Support – czyli jedno z najbardziej profesjonalnych miejsc, gdzie mogą szkolić się Bariści. Ogrom doświadczenia oraz jego otwartość sprawiają, że nie ma takiej kawy, której nie sprzeda.

  • info(at)kafar.info
  • +48 784518450
  • +48 600018071