Jako bariści codziennie odbywamy wiele rozmów o kawie, czujemy zarazem powinność dzielenia się własnym doświadczeniem. Słuchając wielu pytań i obserwując codzienne problemy i dylematy naszych gości, wyszliśmy naprzeciw ich oczekiwaniom, tworząc szereg warsztatów tematycznych, otwierających oczy na lepsze oblicze kawy.

Na warsztatach przekazujemy praktyczną wiedzę w taki sposób, aby była przystępna i gotowa do zastosowania w praktyce od pierwszego spotkania. Warsztaty niezmiennie cieszą się dużym powodzeniem, a uczestniczyło w nich już ponad 950 osób. W naszym repertuarze znajduje się 7 różnych tematów, skupiających się na różnych metodach przyrządzania kawy, trickach na polepszenie kawy w domu, nauce picia espresso i analizy sensorycznej. Szkolenia prowadzone są w luźnej atmosferze, wśród wymiany myśli między uczestnikami oraz licznych pytań indywidualnych względem prelegenta. Chodzi o spotkanie… wszak tematem głównym jest kawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KAFAR PALARNIA KAWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.