KAFAR+AkVo water systems

Dobra kawiarnia nie może obyć się bez odpowiedniego zaplecza do filtrowania H2O. Najlepsze ziarno, najdroższy sprzęt na nic się zda, gdy nie zadbamy o idealne parametry naszej wody. Postanowiliśmy zatem połączyć siły z ekspertem w tym temacie, aby pozwolić naszym klientom serwować napary na najwyższym poziomie.

Współpraca z najlepszymi kawiarniami i palarniami europy oraz wieloletnie doświadczenie marki AkVo pozwala nam wierzyć, że nasz wspólny projekt „kawa+woda” przyczyni się do znacznego podniesienia jakości kawy serwowanej w lokalach naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie kawiarnie rozpoczynające działanie mogą sobie pozwolić na zakup profesjonalnego sprzętu do filtracji wody, dlatego chcemy naszych klientów odciążyć w tym zakresie, biorąc ten koszt na siebie.

W ramach współpracy z palarnią KAFAR oferujemy system do filtracji wody AkVo, który jest przez nas udostępniony zupełnie za darmo.

Przeczytaj o filtrach AkVo na

PRZECZYTAJ O FILTRACH AkVO

Zapytaj konsultanta o szczegóły współpracy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KAFAR PALARNIA KAWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.